Slapukai

Slapukai (angl. Cookies) – nedideli iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failai, kurie įrašomi į naršyklę arba standųjį kompiuterio diską.

Kam reikalingi slapukai? Slapukus tinklalapis naudoja seansui palaikyti, kai naršote el. parduotuvėje, per juos sekami Jūsų užsakymo duomenys ir prisijungimai. Slapukai naudojami Jūsų kelionei aktualiems duomenims parodyti.
Slapukai taip pat padeda atskirti Vartotoją nuo kitų interneto svetainės naudotojų, užtikrina atitinkamą interneto svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti interneto svetainę.

Siekiant skirtingų tikslų yra naudojami skirtingi slapukai.

www.hulkfitnessclub.com naudojami toliau apibūdinami slapukai:
– veikimą gerinantys (sesijos). Jie skirti pagerinti interneto svetainės veikimą ir renka bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi interneto svetaine;
– analitiniai (stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“). Jie leidžia atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojus, stebėti, kaip lankytojai juda po interneto svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra sutikimas;
– funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami interneto svetainės lankytojams atpažinti, kai jie grįžta į interneto svetainę. Jie leidžia pateikti pagal svetainės lankytojų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti klientams aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra klientų sutikimas.

El. parduotuvėje www.hulkfitnessclub.com naudojamų slapukų sąrašą galite rasti žemiau:

Slapuko pavadinimas Slapuko naudojimo tikslas Slapuko naudojimo terminas
_ga Statistikos rinkimas (Google Analytics) 2 metai
_gat Statistikos rinkimas (Google Analytics) 1 diena
_gid Statistikos rinkimas (Google Analytics) 1 diena

Slapukai gali būti naudojami tik esant išankstiniam naudotojo sutikimui. Pirmą kartą apsilankius adresu www.hulkfitnessclub.com automatinis pranešimas – iššokantis langas (angl. pops-up), kuriuo informuojama apie Slapukus, jų naudojimą ir politiką. Tuo metu lankytojas gali sutikti / nesutikti su Slapuko naudojimu. Jeigu atsisakysite slapukų, bus nustatytas slapukas, rodantis, kad Jūs daugiau nepageidaujate jokių slapukų.

Bet kada galima atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Tai galite padaryti savo interneto naršyklėje. Daugelyje naršyklių galima patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus, blokuoti trečiųjų šalių slapukus ir slapukus ir konkrečių interneto svetainių, užblokuoti visišką slapukų siuntimą ir saugojimą.

Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie slapukus: http://www.allaboutcookies.org.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024.02.13

Mes esame pasiruošę padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Kontaktai

Telefono numeris

+370 688 09998

El. paštas

info@hulkfitnessclub.com

Adresas

Vilkpėdės g. 20A, LT-03151 Vilnius,
Sekite mus socialiniuose tinkluose
Krepšelis ()

Krepšelyje nėra produktų.